Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Подарунок Великому князеві до Дня іменин

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Подарунок Великому князеві до Дня іменин

27 липня сайт УНН (Українські національні новини) з посиланням на Київську міську державну адміністрацію повідомив, що у столиці України повністю завершили роботи з реставрації пам’ятника князю Володимиру Хрестителю.

У Києві це найстаріший скульптурний монумент. Він споруджений у 1853 році. Бронзова фігура князя сягає 4,4 метра заввишки. Статую встановлено на 16-метровому постаменті. Саме його антикорозійне покриття торік пошкодили вандали. Ремонтно-реставраційні роботи розпочалися навесні. За вимогами їх технології середньодобова температура повітря мала бути на рівні від +8 до +30 градусів, а вологість – не більше 80%. Тепер усі турботи вже позаду – пам’ятник повністю перефарбували та частково оновили. І завтра, 28 числа, у День Святого рівноапостольного князя Володимира, тут святкуватимуть хрещення Київської Русі.

Втім, Хресна хода Української Православної Церкви Московського патріархату у столиці відбулася вже сьогодні. За різними оцінками у ній взяли участь 6 – 15 тисяч вірян. Для охорони громадського порядку 27-28 липня у Києві буде залучено близько 3000 правоохоронців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply