Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Подарунок для прокурора за 2/3 мільйона

Автор:

|

Лютий 21, 2017

|

Рубрика:

Подарунок для прокурора за 2/3 мільйона

Правда, це від дружини. Тому точно не хабар. Однак ціна викликала чимале пожвавлення у засобах масової інформації. Отож, заступник генерального прокурора України та головний військовий прокурор Анатолій Матіос 21 лютого подав додаток до декларації. І вказав там подарунок від дружини вартістю 682672 гривні ($25,3 тисячі). Що саме коштує аж так дорого, чиновник не уточнив. Інформацію про подарунок пан Матіос подав у Нацагенство з питань запобігання корупції (НАЗК), передає «Українська правда».

На сайті НАЗК можна побачити додаток до декларації. Але там лише вказано, що це подарунок у «негрошовій формі». Отож, і у відомстві не знають, що саме Анатолію Матіосу подарувала дружина. Додамо, що 13 лютого він святкував день народження. Заступнику генпрокура виповнилося 48 років.

Як відомо, нещодавно Анатолій Матіос уникав журналістів, бо ті просили пояснити – звідки у його дружини 34 млн грн. дивідендів. У 2015 році він задекларував спільну з дружиною власність – доходи від підприємств «Поліекспо» та «Ампір». Засновником та власником прибутків цих фірм є його дружини Ірина Барах, з якою він перебуває у шлюбі з 2014 року.

Світлини: Радіо Свобода RFE/RL, 5 канал.

About Author

news

  • АЛЕКСАНДР

    пока такие пидоры в прокуратуре,,порядка в стране не будет.