Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Подарунки від військових вихованцям інтернату

Автор:

|

Грудень 31, 2018

|

Рубрика:

Подарунки від військових вихованцям інтернату

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) оприлюднив у понеділок, 31  грудня, чергове фронтове зведення. З нього дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська два рази порушили режим припинення вогню. Випадків застосування забороненого Мінськими угодами озброєння не зафіксовано.

Українські позиції були обстріляні з бойової машини піхоти (БМП-2) у районі Новотошківського на Луганському напрямку та з гранатометів різних систем і стрілецької зброї поблизу Водяного на Маріупольському напрямку. Жоден військовослужбовець Об’єднаних сил не постраждав. Наші підрозділи відкривали вогонь у відповідь на ворожі провокації.

За даними розвідки, вчора убито одного бойовика, а ще одного поранено.

Вночі поточної доби окупати двічі відкривали мінометний вогонь. Це сталося біля Новотошківського та Кримського. При цьому двох українських військових поранено. Ворог отримав рішучу відсіч, внаслідок якої зазнав втрат – двоє убитих та троє поранених.

Прес-центр ООС також розповідає про візит українських військовослужбовців до Новожеланівської спеціальної школи-інтернату № 39. Вони вручили дітям новорічні подарунки – комплекти і приладдя для вишивки бісером, літературу та солодощі. Кошти на цю благочинну акцію виділені Головним управлінням забезпечення Збройних Сил України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply