Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Подарунки дітям прифронтової зони

Автор:

|

Січень 21, 2017

|

Рубрика:

Подарунки дітям прифронтової зони

0121___01--2

При загальному зниженні рівня ворожої активності у зоні бойових дій на Донбасі, обстріли українських позицій відбуваються на усіх напрямках. Загалом минулої доби контрольовані російською вдалою бандформування відкривали вогонь 25 разів. При цьому загинув один захисник України. Про це йдеться в оприлюдненому 21 січня зведенні прес-центру штабу АТО.

Найбільш напруженим залишається Маріупольський напрямок. Окупанти обстріляли з гранатометів та стрілецької зброї чотири населених пункти. Окрім того поблизу невеликого села Тарамчука застосували озброєння бойової машини піхоти (БМП). З Новотроїцького повідомили про злочинну діяльність снайпера терористів. На інших напрямках ворог, переважно, вів вогонь з гранатометів та стрілецької зброї, окрім Новоселівки Другої на Донецькому, що була обстріляна з мінометів калібру 82-міліметри.

Прес-центр штабу АТО розповідає також про українських мінерів, які відвідали вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Іскорка». Місто Авдіївка, де він розташований, постійно обстрілюють бойовики. Тому дітки тут потребують особливої підтримки та допомоги. Відгукнулися на їх проблеми студенти Кам’янець-Подільського медичного училища, які під час акції «Зимовий подарунок» зібрали одяг, іграшки, книги та інші подарунки. Їх і передали дітям під час свого візиту наші військовослужбовці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply