Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Побито сумнівний рекорд законотворчості

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

Побито сумнівний рекорд законотворчості

Про це у межах проекту «Дослівно» 13 вересня повідомив на своєму сайті Комітет виборців України (КВУ). Його експертами підраховано, що Верховна Рада поточного, VIII скликання подолала позначку у 10 тисяч зареєстрованих законопроектів. Таким чином встановлено рекорд чисельності законодавчих ініціатив.

Отож, станом на сьогодні у Раді зареєстровано 10 038 законопроектів. 9 097 з них подали народні депутати, ще 806 ініціював уряд і 135 – Президент України. Поміж парламентських фракцій та груп найпродуктивнішими є «Батьківщина» та Радикальна партія Олега Ляшка. Для прикладу вказано, що в середньому один депутат очолюваної Юліїєю Тимошенко фракції за три роки роботи став автором 96 законопроектів.

Однак радіти з цього приводу не варто. Ось як прокоментував новину голова КВУ Олексій Кошель: «Цифрою в 10 тисяч законопроектів парламент побив абсурдний рекорд законотворчості. Проблема полягає в тому, що абсолютна більшість цих документів не мають шансів бути прийнятими. За статистикою законами стають лише 12% законодавчих ініціатив, решта – припадають пилом в Апараті ВР. При цьому кожен документ, навіть найбільш безглуздий, вимагає оцінки профільних управлінь та комітетів ВР, що суттєво ускладнює роботу парламенту».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply