Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Побратими і у воді, і в повітрі

Автор:

|

Липень 26, 2016

|

Рубрика:

Побратими і у воді, і в повітрі

Briz__

26 липня багатонаціональна ескадра кораблів, які беруть участь у міжнародних навчаннях «Сі Бриз – 2016» вийшла з Одеського порту до гирла Дунаю, де пройде активна фаза маневрів. Завтра там буде здійснено десантування морських піхотинців України, США, Грузії і Молдови.

А тим часом на аеродромі Кульбакіно під Миколаєвом показала свій високий рівень українська морська авіація. Вона була представлена, в основному, Сакською авіаційною бригадою військово-морських сил України. Льотчики показували можливості своєї техніки. Мі-14 ходили парою, а Ка-27 літав на висоті не більше 10 метрів. АНи скидували парашутистів і робили низьковисотні проходи. Командир бригади полковник Ігор Бедзай відзначив, що в минулі роки наші льотчики вчилися у американців виконувати рятувальні операції, а сьогодні наші пілоти самі діляться з американськими друзями бойовим досвідом в проведенні спеціальних завдань.

Нагадаємо, що навчання «Сі Бриз» проводяться з 1997 року спільно Україною і Сполученими Штатами з метою зміцнення регіональної безпеки за допомогою повітряних, наземних і морських військових сил.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply