Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Поблизу Мар’їнки тривають бої

Автор:

|

Червень 08, 2017

|

Рубрика:

Поблизу Мар’їнки тривають бої

Про це у четвер, 8 червня, написав у мережі Facebook голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Зокрема, він повідомив про  припинення подачі води з каналу Сіверський Донець-Донбас аж на 5 фільтрувальних станцій. Близько 40 вибухів пролунало поруч із насосною станцією №1 поблизу Василівки. Бойові дії тут тривають, евакуйовувати людей ризиковано, обладнання станції не працює.

Зведення прес-центру штабу АТО станом на ранок 8 червня інформує про подальше загострення ситуації. Окупанти продовжують обстріли практично вздовж усієї лінії розмежування. Минулої доби вони 71 раз відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому майже тридцять разів застосовували заборонені Мінськими угодами види зброї.

Українські підрозділи з різних ділянок фронту повідомляють про інтенсивні мінометні обстріли. Не раз ворожі набої сягали мирних осель. Знову обстріляно школу у Красногорівці. Терористи вели також вогонь по житловому сектору селища Зайцеве. Під час бойових дій минулої двоє захисників нашої Вітчизни загинули, ще 11 поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply