Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Побажання добра Україні від світових лідерів

Автор:

|

Серпень 24, 2016

|

Рубрика:

Побажання добра Україні від світових лідерів

VIT--

На адресу Президента Петра Порошенка надходять вітання  із 25-ю річницею Незалежності України від керівників держав з усього світу. Вони з розумінням ставляться до тих труднощів, які нині долає український народ, висловлюють свою підтримку, бажають миру, добра і процвітання. Одним з перших висловив свої думки Президент США Барак Обома. Він, зокрема, сказав, що «цей день є особливо важливим в світлі загрози суверенітету та територіальній цілісності України, яка виникла в результаті російської агресії на сході України та спроби анексії Криму». З далекої, але лише географічно, Китайської Народної Республіки її голова Сі Цзіньпін написав: «Китай поважає державний суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, поважає обраний Вашим народом шлях розвитку відповідно до особливостей своєї країни».

З офіційного сайту Президента України дізнаємося, що привітання надіслали керівники Хорватії, Болгарії, Словаччини, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Туркменістану, Вірменії, Узбекистану, інших держав. Вже привітали Україну Бельгійський Король Філіп, Президент Об’єднаних Арабських Еміратів Халіф бін Заїд Аль Нагаян.

«Попри увесь тиск та кризи, які спіткали її, Україні вдалось зміцнити свою незалежність і утвердитись як першоплановий актор на європейській сцені та світовому рівні. З цієї нагоди, я адресую всьому українському народу побажання миру та процвітання», – сказав у своєму привітанні президент Франції Франсуа Олланд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply