Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Плутанина з автоматичним безвізом

Автор:

|

Травень 12, 2017

|

Рубрика:

Плутанина з автоматичним безвізом

12 травня Міністерство закордонних справ України оприлюднило на своєму офіційному сайті коментар, яким фактично спростувала заяву Петра Порошенка, зроблену пізно ввечері напередодні. В інтерв’ю телеканалу «1+1» глава держави сказав: «Ще одна приємна новина – понад 35 країн Латинської Америки та Азії, у яких є з ЄС угоди про безвізовий режим, автоматично будуть надавати право українцям подорожувати до Латинської Америки та Азії».

Зовнішньополітичне відомство прямо не сказало, що ці слова Президента України не відповідають дійсності. І взагалі про них у коментарі нема жодної згадки. Там йдеться про три десятки країн так званого «білого шенгенського списку», до якого входять держави Європи, Північної і Південної Америки, Перської Затоки та Азії, з яким «започатковано переговорний процес» стосовно безвізових поїздок громадян. А далі вжито цікаве формулювання: «Таким чином, безвізовий режим з ЄС автоматично відкриває шлях для формалізації рішення про безвізові поїздки для українських громадян до країн т.зв. «білого шенгенського списку». Але, як бачимо, тут автоматичність зовсім іншого характеру.

About Author

news

  • Сергей Герасимов

    Ну оговорился президент с кем не бывает зато вот с октября подымут пенсии и полетят отдыхать наши пенсионеры в Европу и зачем та Азия с Латинской Америкой