Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

План повернення Віктора Януковича на Донбас

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

План повернення Віктора Януковича на Донбас

23 лютого інтернет-портали України обговорюють інтерв’ю Костянтина Килимника, колишнього заступника американського політтехнолога Пола Манафорта, що опридюнене  на сайті RFE/RL. У ньому пролунала насправді сенсаційна новина. Виявляється, є план, за яким Віктор Янукович повинен очолити територіально-адміністративний новоутвір у складі  Донецької та Луганської областей України. Тобто, стати таким собі «президентом Донбасу». І таким чином, начебто, буде врегульовано збройний конфлікт і повернуто мир на українську землю.

Нагадаємо, що Пол Джон Манафорт як політтехнолог у 2004-2012 роках консультував Віктора Януковича. Торік впродовж нетривалого часу був керівником виборчого штабу Дональда Трампа. Однак покинув посаду після того, як його прізвище відшукали у списках «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

За підозрілим збігом інформація про план Пола Манафорта, який отримав назву «Маріупольського», випливла одразу після того, як стало відомо про листи Віктора Януковича, адресовані лідерам найбільш потужних країн світу та керівникам найбільш авторитетних міжнародних організацій. А у томі числі й Дональду Трампу.

Свого часу Костянтина Килимника звинувачували у зв’язках з російською розвідкою. Тому не виключено, що сама ідея такого плану зародилася у Кремлі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply