Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

“Північний потік – 2” є загрозою для енергобезпеки США

Автор:

|

Квітень 16, 2019

|

Рубрика:

“Північний потік – 2” є загрозою для енергобезпеки США

Державний секретар США Майкл Помпео заявив, що будівництво російського газопроводу до Німеччини “Північний потік – 2” є загрозою не тільки для енергобезпеки Євросоюзу, але також для Сполучених Штатів. Про це, як повідомили в Державному департаменті США, він заявив у понеділок, під час виступу в Техасі, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Ми спостерігаємо за тим, як в Європі будується трубопровід, який пов’яже Німеччину з Росією у такий спосіб, що це погано відіб’ється на німецькій безпеці й безпеці Сполучених Штатів Америки”, – наголосив глава Держдепу. У цьому зв’язку він підкреслив, що американська дипломатія і енергетична галузь працює над тим, “щоб забезпечити справжню безпеку не тільки для Америки, але й для Європи”.

Офіційний Вашингтон послідовно виступає проти будівництва російського газопроводу “Північний потік – 2”, який має на меті постачання російського газу в Європу в обхід України. У цьому зв’язку американська сторона наголошує, що ЄС не забезпечує диверсифікацію джерел постачання газу, а навпаки, піддає більшій небезпеці власну енергетичну систему  через збільшення залежності від Росії. Для забезпечення справжньої диверсифікації США розвивають інфраструктуру для постачання власного зрідженого газу в ЄС.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply