Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

«Північний потік – 2» досяг 370-кілометрової довжини

Автор:

|

Грудень 23, 2018

|

Рубрика:

«Північний потік – 2» досяг 370-кілометрової довжини

Компанія Nord Stream 2 AG у неділю, 23  грудня, поширила прес-реліз, у якому розповідає про нинішній стан будівництва суперечливого газогону, що викликає чимало протестів. Як повідомляється, розпочато роботи у виключній економічній зоні Фінляндії у Балтійському морі.

Застосовується морський трубоукладальник «Pioneering Spirit», що вважається найбільшим у світі в своєму класі суден. Він має довжину 382 метра, чисельність екіпажу – 570 осіб. Вже укладено близько 370 кілометрів газопроводу із запланованих 1224. У прес-релізі також сказано, що реалізація проекту «йде за графіком». Уже завершено укладання труб у водах Німеччини.

Дозволи на будівництво «Північного потоку – 2» видали чотири з п’яти країн, водами яких він повинен пройти. Винятком залишається Данія. Очікується, що цей трубопровід, який є спільним проектом російського «Газпрому» і низки європейських компаній, буде добудований до кінця наступного року.

Останнім часом, у зв’язку з анексією Криму Росією, її агресивними діями щодо України і втручанням у справи країн ЄС, низка європейських держав та США піддають проект газопроводу різкій критиці. Сполучені Штати вказують на те, що його спорудження збільшить енергетичну залежність Західної Європи від Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply