Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Північнокорейський лідер прибув з візитом у Китай

Автор:

|

Січень 08, 2019

|

Рубрика:

Північнокорейський лідер прибув з візитом у Китай

Про це у вівторок, 8 січня, повідомила китайська агенція Xinhua. Голова Державної ради Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин прибув до Пекіна на запрошення Голови Китайської Народної Республіки (КНР) Сі Цзіньпіна. Візит триватиме до 10 січня.

Напередодні керівник КНДР покинув Пхеньян у салоні свого броньованого поїзда у супроводі дружини Лі Соль Чжу і делегації високопоставлених північнокорейських чиновників. Як очікується, Сі Цзіньпін і Кім Чен Ин обговорять запланований саміт Голови Держради КНДР і Президента США. У своїй новорічній промові 1 січня північнокорейський лідер заявив, що готовий зустрітися з Дональдом Трампом у будь-який час. При цьому наголосив, що двом державам необхідно «збудувати довгостроковий та стабільний мирний режим і рухатися до повної денуклеаризації Корейського півострова».

Торік Кім Чен Ин відвідував Китай тричі. Зокрема, у березні візит в КНР став першою зарубіжною поїздкою північнокорейського лідера від часу, коли він у 2011 році зайняв посаду найвищого керівника КНДР.

Світлина: Лі Соль Чжу і Кім Чен Ин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply