Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Північноамериканські клопоти компанії «Huawei»

Автор:

|

Січень 29, 2019

|

Рубрика:

Північноамериканські клопоти компанії «Huawei»

Про них у вівторок, 29 січня, розповідає інтернет-видання «Deutsche Welle». Як відомо, наприкінці минулого року в Канаді була затримана фінансовий директор «Huawei Technologies» Мен Ваньчжоу. Як сказано в офіційному звинуваченні, вона надала недостовірну інформацію американським банкам щодо бізнес-зв’язків китайської компанії з Іраном. Пізніше Мен Ваньчжоу була відпущена під заставу. А тепер США домагається її екстрадиції.

А вчора американська влада висунула китайській компанії «Huawei», кільком її американським відділенням і фінансовому директору Мен Ваньчжоу звинувачення у скоєнні низки злочинів. У їх числі названо банківське шахрайство, порушення санкцій, перешкоджання правосуддю, а також промислове шпигунство.

За минулі місяці у США, побоюючись витоку персональних даних, неодноразово застерігали інші країни від використання телекомунікаційного обладнання, що поставляється американськими компаніями-партнерами «Huawei». Китайський технологічний гігант кожен раз спростовував ці звинувачення, вимагаючи надати докази.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply