Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Північно-корейський режим майже під прицілом

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

Північно-корейський режим майже під прицілом

Постійні зухвалі погрози застосування ядерної зброї, що чуються від політичного керівництва Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР), вже отримали перше серйозне реагування. Як пише 10 серпня сайт «Deutsche Welle» з посиланням на телеканал NBC News, Пентагон підготував план превентивного удару по ракетних об’єктах Північної Кореї. Ним передбачено застосування надзвукових стратегічних бомбардувальників Rockwell B-1B Lancer, дислокованих на американській авіабазі Андерсен на Гуамі.

З початку року КНДР неодноразово проводила ракетні випробування, незважаючи на попередження від ООН. В кінці червня президент США Дональд Трамп заявив, що у нього закінчилося «стратегічне терпіння» щодо дій Пхеньяна. Однак в липні було здійснено ще два тестових пуски північно-корейських міжконтинентальних балістичних ракет. Як твердять, вони здатні досягати материкової частини Сполучених Штатів.

Корейська народна армія налічує приблизно 1 млн осіб. Окрім того, наростити її чисельність можна за рахунок близько 4,5 млн резервістів. За даними Світового рейтингу військової могутності (Global Firepower Index) від 2017 року, КНДР має 76 підводних човнів, 5025 танків і 458 бойових літаків.

Світлина DPA: лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час відвідування контрольно-командного центру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply