Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

Північно-корейська загроза спонукає до рішучих дій

Автор:

|

Серпень 13, 2017

|

Рубрика:

Північно-корейська загроза спонукає до рішучих дій

У неділю, 13 серпня, на авіабазу Осан у Південній Кореї прибув Глава Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Джозеф Данфорд. Напередодні він заявив, що мета його візиту – заспокоїти союзників, Південну Корею і Японію, а водночас зміцнити відносини з китайськими військовими.

Візит відбувається на тлі поглиблення конфронтації з Корейською Народно-Демократичною Республікою. Цього ж дня директор ЦРУ Майк Помпео в інтерв’ю каналу Fox News сказав, що не виключає можливості здійснення ще одного запуску північно-корейської балістичної ракети.

Генерал Джозеф Данфорд у цих умовах вважає головним завданням військових підтримку дипломатичних і економічних зусиль Вашингтонської адміністрації. Однак на випадок, якщо вони не дадуть бажаного результату, паралельно розробляють й силові варіанти. При цьому генерал наголосив: «Ми всі хочемо вибратися з цієї ситуації, уникнувши війни».

У понеділок Джозеф Данфорд планує зустрітися з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном. Далі він відвідає Китай і Японію.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply