Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 4, 2021

Північна Корея знову запустила ракети

Автор:

|

Серпень 26, 2017

|

Рубрика:

Північна Корея знову запустила ракети

Про це провідні інформаційні агенції світу повідомляють 26 серпня. Як першоджерело називають військове відомство Південної Кореї. Чергові пуски Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) здійснила з території провінції Канвондо у напрямку Японського моря.

Наразі фахівці твердять про кілька ракет малого радіусу дії. Однак, як пише японська агенція Кіодо, може йтися і про балістичну ракету. Влада Південної Кореї терміново скликає засідання Ради національної безпеки країни. Тим часом AFP з посиланням на Пентагон уточнює, що КНДР запустила три ракети. І всі невдало. Дві вибухнули у повітрі, а ще одна ледь не відразу після запуску.

Нагадаємо, що раніше у Північній Кореї здійснювали запуски міжконтинентальних балістичних ракет, що заборонено резолюцією ООН. Президент США Дональд Трамп у липні пригрозив Пхеньяну «вогнем і люттю». У відповідь керівництво КНДР заявило про намір атакувати ракетами військову базу на американському острі Гуам. 21 серпня у Південній Кореї почали масштабні маневри спільно з США і ще кількома державами.

Світлина з сайту «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply