Новини для українців всього свту

Thursday, Apr. 22, 2021

Північна Корея знову погрожує ядерним ударом

Автор:

|

Квітень 15, 2017

|

Рубрика:

Північна Корея знову погрожує ядерним ударом

Сьогодні, 15 квітня, у Пхеньяні відбувся масштабний парад з нагоди 105-ї річниці від дня народження засновника Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Ір Сена.  Північнокорейська армія на ньому вперше продесмонструвала свої балістичні ракети підводного базування. Агентство Reuters твердить, що їх можна ідентифікувати завдяки кадрам місцевого телеканалу.

Але була ще й словесна демонстрація агресивної політики. «Ми готові відповісти на тотальну війну – тотальною війною, на ядерну війну – ядерним ударом», – заявив віце-маршал Корейської Народної Армії Чхве Рьон Хе, виступаючи на параді.

Як повідомляє інформагентство Кіодо, крім лідера Північної Кореї Кім Чен Ина на параді присутній очільник Управління державної безпеки Кім Вон Хон. Раніше південнокорейські ЗМІ твердили, що він репресований.

Напередодні заступник міністра закордонних справ Північної Кореї Хан Сон Рьоль в інтерв’ю агентству Ассошіейтед прес поклав на США відповідальність за ескалацію напруженості на Корейському півострові та заявив, що КНДР готова завдати «превентивного удару» по американських силах у регіоні. Він зазначив, що відповідальність за ситуацію у Кореї лежить, у першу чергу, на президенті США Дональді Трампі, який своїми «агресивними твітами створює неприємності».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply