Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Північна Корея погрожує Сполученим Штатам

Автор:

|

Квітень 11, 2017

|

Рубрика:

Північна Корея погрожує Сполученим Штатам

Керівництво Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) не на жарт розхвилювалося, дізнавшись про наближення ударної групи американських військових кораблів на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон». Сайт «ВВС» 11 квітня повідомив, що КНДР вже пригрозила «потужною зброєю». За словами міністра закордонних справ країни, політика щодо створення ядерної зброї є цілком виправданою. Він, зокрема, заявив: «Ми покладаємо на США цілковиту відповідальність за катастрофічні наслідки таких обурливих дій з їх боку». І додав, що «КНДР готова відреагувати на будь-який різновид війни, якої хоче США».

Тим часом президент Сполучених Штатів Дональд Трамп засвідчив готовність його батьківщини діяти самостійно у відповідь на ядерну загрозу з боку Північної Кореї. А її найближчі сусіди – Південні Корея та Китай – попереджають про ймовірне посилення санкції, якщо КНДР і надалі організовуватиме ракетні випробування.

Нагадаємо, що у березні Північна Корея запустила у бік Японського моря чотири балістичні ракети. Ще один пуск здійснено 5 квітня, саме напередодні візиту до США китайського лідера Сі Цзіньпіна.

На світлині: американська ескадра на чолі з авіаносцем «Карл Вінсон».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply