Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Пішов з життя актор Zombie Boy

Автор:

|

Серпень 03, 2018

|

Рубрика:

Пішов з життя актор Zombie Boy

Найімовірніше – добровільно. Провідні інформаційні портали світу повідомляють у п’ятницю, 3 серпня, що у канадському місті Монреалі у своєму будинку знайдений мертвим Рік Дженест, більш відомий як «Зомбі-бой». Він прославився найбільшою у світі кількістю татуювань на тілі із зображенням кісток і комах. Загалом – 315.

За попередньою версією, 33-річний Рік Дженест наклав на себе руки. Поліція вже опитала його близьких, і всі вони підтвердили, що він мав психологічні проблеми. А перед смертю оприлюднив у соцмережах вірш про «вузькі ворота смерті». Є підстави вважати, що він написав його сам.

Прізвисько «Зомбі-бой» Рік Дженест отримав через пристрасть до татуювань із зображенням людських кісток. Згодом він покрив ними понад 90 відсотків свого тіла і аж двічі потрапляв до Книги рекордів Гіннесса. Але найбільшу популярність йому принесла роль у кліпі американської поп-зірки Леді Гаги Born This Way, який з’явився на екранах в 2011 році. Після цього актор знявся у кількох художніх фільмах.

Леді Гага вже висловила співчуття всім шанувальникам «Зомбі-боя», написавши у мережі Twitter, що почувається «більш ніж спустошеною».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply