Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Пішов на дно російський військовий корабель

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Пішов на дно російський військовий корабель

Сталося це у четвер, 27 квітня, у 40 кілометрах від Босфору. За офіційними повідомленнями з Москви, судно Чорноморського флоту Росії «Лиман» зіткнулося з іншим кораблем і отримало пробоїну. Екіпаж не постраждав, запевнило російське міністерство оборони.

Тим часом турецька агенція «Анадолу» пише, що при вході з Чорного моря в протоку Босфор зіткнулися російський військовий корабель і суховантажне судно. У відповідь на сигнал SOS на місце події було скеровано катери берегової охорони і буксири.

Однією з основних причин зіткнення називають сильний туман. Вантажне судно «Youzarsıf H» під прапором Того, що перевозило майже 9 тисяч овець з Румунії до Йорданії, ударило корпусом російський корабель і завдало пробоїни нижче ватерлінії. Команді «Лимана» не вдалося утримати його на плаву і той пішов на дно.

Екіпаж «вівцевоза» справді не постраждав. А стосовно росіян то 63 з 78 членів екіпажу були врятовані зусиллями берегової охорони Туреччини, 15 – моряками суховантажу «Youzarsıf H». Стан врятованих задовільний.

Як пише сайт «РІА Новини», корабель «Лиман» побудований в 1970 році в польському місті Гданськ і спочатку призначався для океанографічних досліджень. У 1989 році судно було переобладнали в розвідувальний корабель. Цікаво, а що його екіпаж шукав у Босфорі? До слова, там цей корабель уже бував раніше і його навіть сфотографували.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply