Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Пілот, що заблудився у небі Казахстану

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

Пілот, що заблудився у небі Казахстану

Водії великовантажних автомобілів долали нудний та одноманітний шлях, прокладений безкрайніми степовими рівнинами Середньої Азії. Аж раптом на шосе попереду них приземлився вертоліт. Машини, звісно, зупинилися. Раптом потрібна допомога? Однак це аж ніяк не була аварійна посадка. Пілот звернувся до шоферів з цілком звичним для їхнього фаху запитанням – як дістатися до міста Актобе? Отримавши відповідь, чемно подякував, здійнявся у повітря і полетів у вказаному напрямку. Втім, запитання таки було доволі дивним. Повинна ж бути у пілота карта. Тим паче, що гвинтокрил, як легко було визначити за розпізнавальними знаками, – військовий, Мі-8МТ!

Міністерство оборони Казахстану не забарилося дати роз’яснення. У спеціально оприлюдненій з цього приводу заяві сказано, що згідно з планом бойової підготовки армійські авіатори виконували польоти за маршрутом з відпрацюванням різних способів навігації та ведення орієнтування на місцевості, у тому числі при погіршенні метеоумов. Що ж стосується конкретного екіпажу, то він «оцінивши умови безпеки, виконав навчальну посадку на автомобільну дорогу, уточнив місцезнаходження найближчих населених пунктів, стан доріг», а згодом, як і заведено у війську, доповів про виконання.

Невідомо, чи хтось повірив у таке пояснення, але зняті далекобійниками відеокадри вже гуляють Інтернетом. То ж не дивно, що про цю неймовірну пригоду розповіла 15 лютого турецька агенція «Анадолу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply