Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Пільгові умови для VIP-в’язнів

Автор:

|

Листопад 08, 2018

|

Рубрика:

Пільгові умови для VIP-в’язнів

Сайт Генеральної прокуратури України у четвер, 8 листопада, розповідає про систематичні порушення законодавства та прав засуджених у Житомирській виправній колонії № 4. Їх виявлено під час позапланової перевірки, здійсненої за зверненнями понад 60 ув’язнених.

Упродовж останніх двох років засуджені безпідставно використовувалися для виконання робіт, чимало з них навіть не отримували заробітної платні. В установі відсутні найнеобхідніші ліки та засоби медичної допомоги. Більшість житлових, побутових та виробничих приміщень перебувають в антисанітарному стані, потребують ремонту та оновлення.

А ще встановлено, що переважна більшість так званих злодійських авторитетів є вихідцями з інших країн, не всі з них володіють достатньо мірою українською чи російською мовами. І найцікавіше – декому з них тут створено покращені умови проживання, обладнано окрему кімнату зі всіма зручностями, індивідуальним опаленням, цивільними меблями та побутовими приладами. А ключі від цього «VIP-приміщення» були не в адміністрації установи, а в одного із найбільш завзятих порушників режиму.

Світлина: ці ножі знайдено під час перевірки в обладнаній в’язнями схованці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply