Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Підземна контрабанда наркотиків

Автор:

|

Серпень 24, 2018

|

Рубрика:

Підземна контрабанда наркотиків

Інтернет-видання ВВС розповідає у п’ятницю, 24 серпня, про виявлений поліцією 180- метровий тунель що проліг під кордоном між Мексикою і США. Підземний хід з’єднував приватний мексиканський будинок і занедбаний ресторан KFC в американському штаті Арізона. А використовували його переправляння наркотиків у Сполучені Штати.

Почалося усе з арешту такого собі Івана Лопеса, який перевозив у машині велику партію наркотичних речовин на суму майже $1 мільйон. Він виявився власником покинутої будівлі в прикордонному місті Сан-Луїс. Там провели обшук і на кухні був виявлений вхід у тунель. Він пролягає на глибині близько 6,5 м. Наразі не встановлено, як довго діяв цей підземний хід. Відомо лише, що Іван Лопес став власником будівлі у квітні цього року.

Як зазначив в інтерв’ю агенції «Ассошіейтед прес» експерт Імміграційної і митної поліції США Скотт Браун, останнім часом поліція фіксує зростання числа тунелів для транспортування наркотиків через кордон. Це можна пояснити тим, що стали більш жорсткими заходи безпеки на пунктах протуску.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply