Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Підтримати журналістів – в’язнів Кремля

Автор:

|

Листопад 23, 2018

|

Рубрика:

Підтримати журналістів – в’язнів Кремля

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) у п’ятницю, 23 листопада, оголосила про початок акції, спрямованої на підтримку переслідуваних у Росії, в анексованому Криму і на окупованій території Донбасу українських журналістів – Романа Сущенка, Миколи Семени та Станіслава Асєєва. Усі, хто бажає долучитися до акції солідарності, повинні передати чи надіслати до офісу НСЖУ новорічну листівку з побажаннями мужнім журналістам. Адреса – 01001 Київ, Хрещатик, 27-а, НСЖУ.

Кореспондент агенції «Укрінформ» Роман Сущенко був незаконно заарештований у Москві 30 вересня 2016 року, а згодом засуджений до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Журналіст «Радіо Свобода» (проект «Крим.Реалії») Микола Семена засуджений в анексованому Росією Криму за професійну діяльність до 2,5 року тюремного ув’язнення умовно. У листопаді 2018-го переніс термінову хірургічну операцію. НСЖУ домагається дозволу для Миколи Семени виїхати на лікування до Києва.

Журналіст «Радіо Свобода» (проект «Донбас.Реалії») Станіслав Асєєв зник у Донецьку 2 червня 2017 року. Майже через два місяці після цього сепаратисти повідомили, що його заарештовано за підозрою у шпигунстві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply