Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Підпільний ярмарок військової техніки

Автор:

|

Березень 27, 2018

|

Рубрика:

Підпільний ярмарок військової техніки

Його викрито на Житомирщині. Поліція області у вівторок, 27 березня, розповідає про подробиці масштабної операції, що тривала два тижні.

Правоохоронцям вдалося вийти на схему розкрадання спеціальної техніки та транспортних засобів під час розслідування обставин пошкодження магістрального нафтопроводу. Відтак у Новоград-Волинському районі проведено низку обшуків у підсумку яких виявлено майже дві сотні підготовлених до продажу одиниць військового майна! У тому числі автомобілі марок ЗІЛ, ГАЗ, «Урал», кунги, причепи, автоцистерни, автовежі, тягачі з лебідками та інше. А найцікавіше, що поміж виявленої техніки є навіть панцерна – бронетранспортери (БТР) та бойові машини піхоти (БМП). Окрім того, вилучено значне число запчастин, шини, акумуляторні батареї, тощо.

Зараз слідчі встановлюють приналежність знахідок, потрібно з’ясувати, чи перебувають вони на обліку у військових частинах. Але вже випливла деталь, що вражає – певна конкретна особа розмістила в Інтернеті оголошення про продаж вказаної техніки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply