Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Підозрюваний у вбивстві попросив смертної кари

Автор:

|

Травень 24, 2017

|

Рубрика:

Підозрюваний у вбивстві попросив смертної кари

Сайт «Преса України» повідомив 24 травня, що затриманий у справі жорстокого  вбивства в Одесі 17-річної дівчини на першому ж судовому засіданні зізнався у скоєнні злочину і заявив, що його треба покарати смертю.

26-річний таксист Андрій Пейчев розповів, як дорогою спинився, пограбував юну пасажирку, задушив, а тіло намагався спалити у лісосмузі. Він зізнався також, що вбив ще одну жінку у 2014 році. Тепер правоохоронці перевіряють затриманого на причетність до інших схожих злочинів.

Все це відбувалося під час судового засідання, де обирали для підозрюваного запобіжний захід. Прийнято рішення про утримання під вартою на два місяці без права застави. Інша ухвала, наголосив прокурор, не могла б гарантувати уникнення ризиків. Адже Андрій Пейчев твердить, що з дитинства не міг контролювати напади агресії. Заарештований має дружину та однорічну дитину.

Нагадаємо, тіло 17-річної студентки юридичної академії Тетяни Маснюк, яку шукали майже тиждень в Одесі, знайшли у лісосмузі за містом. Тоді за підозрою в убивстві правоохоронці й затримали таксиста.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply