Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Підозрюваний не зізнається у вбивстві правозахисниці

Автор:

|

Січень 09, 2018

|

Рубрика:

Підозрюваний не зізнається у вбивстві правозахисниці

У вівторок, 9 січня, надійшла інформація, яка категорично спростовує поширені напередодні твердження, що затриманий поліцією за підозрою у вбивстві Ірини Ноздровської чоловік зізнався у скоєнні злочину. Це викликає подив хоча б тому, що протилежне твердили не лише журналісти, а й член колегії Міністерства внутрішній справ, народний депутат України Антон Геращенко.

Однак перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін написав у мережі Facebook: «Декілька слів по затриманню підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. Про ніяке відверте зізнання підозрюваного мова не йде. Виключно завдяки зібраному масиву речових доказів ми встановили підозрюваного».

Нагадаємо, що юрист і правозахисниця Ірина Ноздровська займалася справою про загибель своєї сестри, яку у вересні 2015 року збив автомобілем Дмитро Россошанський. Торік у травні його засудили до семи років позбавлення волі. А 29 грудня Ірина Ноздровська щезла. 1 січня її тіло знайшли у річці селі Демидів Вишгородського району.

Світлина: В’ячеслав Аброськін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply