Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Під завалами готелю в Італії знайшли ще 5 тіл

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

Під завалами готелю в Італії знайшли ще 5 тіл

Таким чином кількість жертв, засипаних сніговою лавиною у закладі «Рігопіано» на Апеннінах, зросла до 12 осіб. Станом на сьогодні, 24 січня, вдалося врятувати лише 11 людей, а 17 досі вважають зниклими безвісти. Про це повідомляє українська служба «ВВС».

Зазначимо, за декілька годин до цього з готелю вдалося витягнути кількох цуценят. На вигляд тваринки цілком здорові, однак зрештою їх віддали до ветеринара. Те, що вдалося знайти песиків, перш за все, дає надію, що в будівлі ще залишилися «повітряні бульбашки», де могли б перебувати живі люди. «Ми знали, що ці собаки були там (в готелі), але не знали точно, де саме. Коли ми дізналися це, то попередили пожежників, які проникли в будівлю. Ми виявили їх у котельні», – повідомив один із рятувальників.

Нагадаємо, що через значні снігопади рятувальники змогли дістатись до місця трагедії лише зранку 19 січня, хоча лавина зійшла напередодні. Катастрофу можна було б дещо нівелювати, адже за кілька годин до інциденту менеджер готелю просив владу надіслати снігоприбиральну машину для розчистки снігу біля входу до приміщення. Як підраховано, на готель «Рігопіано» звалилося понад 60 тисяч тон снігу, льоду та дерев. Пошуки людей досі тривають.

Світлини: Alessandro Di Meo/ANSA via AP, AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply