Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Під завалами готелю в Італії є живі люди!

Автор:

|

Січень 20, 2017

|

Рубрика:

Під завалами готелю в Італії є живі люди!

0120___03--2

Рятувальники невтомно працюють, щоб звільнити з-під снігу вісьмох людей, які, за попередніми даними, вижили після сходження лавини на гірськолижний готель у Апеннінах. На місце події 20 січня вже викликали вертольоти, що мають евакуювати відрізаних від світу, які понад 40 годин перебувають під снігом. За даними агентства «dpa», кількох людей вже вдалося дістати. А в мережі з’явилося відео евакуації постраждалих. Інших досі продовжують шукати. Близько 30 осіб вважають зниклими безвісти.

Гірськолижний готель розташований у регіоні Абруццо на висоті близько 1200 метрів. Унаслідок лавини у середу, 18 січня, будівля комплексу виявилась повністю заваленою снігом. Як твердять фахівці, першопричиною став потужний землетрус, що саме в той час сколихнув центральну Італію. Він і зрушив з місяця велетенські маси снігу в горах.

За даними директора готелю, у закладі в той час перебувало приблизно 35 осіб – персонал і туристи, включно з дітьми. Поки що офіційно підтвердили смерть лише двох – їх тіла рятувальники вже виявили на місці катастрофи. Пошуки тривають.

Світлини: Reuters, Picture-alliance/abaca.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply