Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Під Широкиним накивали п’ятами ворожі диверсанти

Автор:

|

Січень 20, 2018

|

Рубрика:

Під Широкиним накивали п’ятами ворожі диверсанти

Російсько-терористичним військам вже мало порушувати перемир’я обстрілами. Вони почали посилати до наших позицій диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ). Про це у суботу, 20 січня, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Вилазку окупанти зробили у районі Широкиного вчора по обіді. Українські захисники вчасно помітили ворогів, але дали їм можливість підійти ближче. І лише після цього відкрили вогонь зі стрілецької зброї. Диверсанти втекли, при цьому ганебно залишили на полі бою свого пораненого. Українці евакуювали його й надали медичну допомогу.

З оприлюдненого 20 січня зведення також дізнаємося, що минулої доби, окрім спроби прориву ворожої ДРГ, було 7 обстрілів. На Луганському напрямку супротивник кілька разів порушив режим тиші на Світлодарській дузі, ведучи вогонь з 82-міліметрових мінометів і великокаліберних кулеметів у районі Луганського. А поблизу Станиці Луганської зафіксовано нетривалий обстріл зі стрілецької зброї. На Донецькому напрямку з настанням темряви окупанти застосовували важкі міномети на Приазов’ї.

На щастя, у наших лавах учора не було ані поранених, ані полеглих.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply