Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Під Дмитром Медведєвим захиталося крісло?

Автор:

|

Серпень 05, 2016

|

Рубрика:

Під Дмитром Медведєвим захиталося крісло?

president_medvedev_15

Наприкінці доби 5 серпня петиція з вимогою відставки прем’єр-міністра Росії, опублікована на сайті Change.org, набрала понад 150 тисяч підписів. А з’явилася вона як наслідок низки некоректних висловлювань Дмитра Медведєва. Найбільш скандальним фактом залишається його відповідь незадоволеним кримським пенсіонерам у травні: «Просто грошей немає Знайдемо гроші – зробимо індексацію. Ви тримайтеся тут…». А безпосередній поштовх до написання петиції стався цього тижня. Пан Медведєв порадив вчителям шукати іншу роботу, якщо вони незадоволені своїми зарплатами. І викликав цим обурення громадськості.

Документ адресовано президентові Володимиру Путіну. Зокрема у тексті сказано, що кабінет міністрів повинен очолити «компетентний, освічений чоловік, що переживає за країну». Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі не мали можливості ознайомитися з петицією про відставку Дмитра Медведєва.

На світлині: був час, Дмитра Медведєва підтримував італійський прем’єр Сильвіо Берлусконі, а тепер ним не цікавиться навіть прес-секретар Володимира Путіна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply