Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Петру Порошенку нагадали про відповідальність

Автор:

|

Січень 18, 2017

|

Рубрика:

Петру Порошенку нагадали про відповідальність

0118___05--2

Позафракційний народний депутат Віктор Чумак 18 січня оприлюднив у мережі Facebook повідомлення, яке швидко підхопили засоби масової інформації України. Адже йдеться про те, що від Президента України та правлячої коаліції вимагають дотримуватися даного виборцям слова. Отож, вже 23 народних депутати підписали відкритий лист до Петра Порошенка, де вмістили перелік проектів законів, що їх обіцяли першочергово прийняти Президент та Коаліція депутатських фракцій під час своїх виборчих кампаній.

«Політична відповідальність – це те, чого сьогодні бракує українській політиці. Обіцянок багато – справ мало», – написав Віктор Чумак і запропонував з 7 лютого кожного пленарного вівторка скликати мітинг під стінами парламенту, щоб постійно нагадувати владі про оту відповідальність.

Законопроекти, що названі у листі, стосуються скасування депутатської недоторканості, запровадження пропорційної системи виборів до Верховної Ради з відкритими списками, врегулювання процедури імпічменту президента, а також всеукраїнського референдуму.

0118___05--1

На світлині: Віктор Чумак (вгорі), фрагмент листа (внизу)

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply