Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Петро Порошенко зустрівся з пораненими бійцями

Автор:

|

Лютий 27, 2017

|

Рубрика:

Петро Порошенко зустрівся з пораненими бійцями

Президент України 27 лютого відвідав з робочою поїздкою місто Дніпро. Цього дня відбулася церемонія відкриття після реконструкції будівлі діагностичної поліклініки і відділення анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні. Привітавши громаду міста й області з відкриттям оновленого медичного закладу, глава держави сказав: «Можу наголосити на тому, що таких лікарень в Україні – одиниці. Тому, користуючись прямою трансляцією, хотів би щоб про це почула вся країна. Тут все як у найкращих лікарнях Європи – нове обладнання, нові технології».

Петро Порошенко також відвідав обласну клінічну лікарню імені Іллі Мечникова. Президент тут зустрівся з пораненими українськими військовослужбовцями та вручив їм нагороди. Вдалося поспілкуватися і з бійцями, що боролися з ворогом в районі Авдіївки у січні-лютому цього року.

За програмою поїздки глава держави завітав на будівельний майданчик метрополітену у Дніпрі. Він нагадав, що з Європейським банком реконструкції і розвитку та Європейським інвестиційним банком укладені кредитні угоди на будівництво Дніпровського метрополітену, яке відтак назвав символом співпраці з Євросоюзом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply