Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Петро Порошенко знайшов спільників Москви

Автор:

|

Березень 31, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко знайшов спільників Москви

У суботу, 31 березня, оприлюднене інтерв’ю, яке Президент України дав виданням медіагрупи Funke. У ньому  Петро Порошенко заявив, що будівництво трубопроводу «Північний потік – 2» становить собою серйозну небезпеку для України, а прихильники цього проекту є «спільниками Росії у її гібридній війні».

Нагадаємо, що наприкінці березня компанія Nord Stream 2, засновником і єдиним акціонером якої є російський «Газпром», отримала дозвіл на прокладання ділянки «Північного потоку – 2» у німецькій економічній зоні. Президент України вважає, що будівництво трубопроводу порушує принципи Європейського енергетичного союзу, а Німеччина і північний захід Європи стануть більш залежними від Москви. Окрім того, зазнає збитків ринок альтернативної енергії.

Петро Порошенко також наголосив, що для Росії «Північний потік – 2» є інструментом політичного тиску. Київ щорічно втрачатиме по $2 млрд мит, які стягував за транзит російського газу в Європу. Окрім того, російський концерн «Газпром», імовірно, зменшить обсяги постачання газу в Україну.

Nord Stream 2 має намір почати будівництво цього трубопроводу в 2018 році і завершити до кінця 2019 року. Його протяжність – 1220 км, пропускна здатність – 55 млрд кубометрів газу на рік.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply