Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих українців

Автор:

|

Липень 08, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих українців

Президент України у неділю, 8 липня, здійснив робочий візит до Республіки Польщі. У селі Сагринь він взяв участь у відкритті Меморіалу пам’яті українців, які загинули від рук польських «селянських батальйонів» та підрозділів Армії Крайової у 1944 році.

У своєму виступі Глава держави наголосив, що здавна український і польський народи були сусідами, яких поєднують спільність культур, традицій, близькість мов, а також єднає досвід спільної боротьби за власну свободу проти іноземних поневолювачів, імперських і тоталітарних режимів. «Але є в нашій історії, і ми маємо це визнати, і печальні сторінки. Поряд зі спільними перемогами, поруч з нашою дружбою і братерством найболючішою травмою залишається братовбивчий збройний польсько – український конфлікт 1943-1944 років минулого століття, який залишив глибоку рану і тут, на Холмщині», – зазначив Петро Порошенко.

Цього дня Президент України також побував у Волинській області, де у селі Гончий Брід взяв участь у заходах із вшанування пам’яті українців – жертв польсько-українського конфлікту 1943-1944 років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply