Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Петро Порошенко у Давосі

Автор:

|

Січень 17, 2017

|

Рубрика:

Петро Порошенко у Давосі

0116___06--2

Упродовж першого дня Всесвітнього економічного форуму Президент України встиг зустрітись із лідером Китаю Сі Цзіньпіном та президентом Швейцарії Доріс Лойтхард. Окрім цього, дав інтерв’ю телеканалу «Bloomberg», де поділився результатами зустрічей та своїми думками про нагальні для Європи проблеми. Додамо, глава держави не відвідував традиційний «український ланч», організований Віктором Пінчуком. Про це повідомляє сайт Президента України.

У підсумку Петро Порошенко досягнув домовленості щодо декількох майбутніх рішень. Так, з Сі Цзіньпіном дійшли згоди щодо продовження взаємодії обох держав у економічній сфері – у 2017 році вирішено провести засідання Українсько-Китайської Міжурядової комісії зі співробітництва. Окрім цього, представники Китаю запросили Україну взяти участь в форумі для обговорення ініціативи «Один пояс, один шлях». Зрештою лідери держав домовилися про обмін візитами у майбутньому.

Із Швейцарією вдалося домовитись про виділення кредиту розміром $200 млн, перший транш якого має надійти вже у січні. Також Президент запросив швейцарських інвесторів на роботу в Національну інвестиційну раду. У свою чергу, зазначено, що Швейцарія одразу впровадить безвізовий режим для українців, як тільки це стане можливим. Під час зустрічі вдалося домовитися про прискорення розслідування злочинів попередньої влади в Україні, щоб повернути «заморожені» активи колишніх чиновників.

Як відомо, Всесвітній економічний форум у Давосі – щорічний захід, де обговорюють проблеми світової економіки.

0116___06--3

Світлини: сайт Президента України.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply