Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Петро Порошенко розказав про наявність «російського сліду» у терактах

Автор:

|

Березень 26, 2016

|

Рубрика:

Петро Порошенко розказав про наявність «російського сліду» у терактах

main

Петро Порошенко побачив «російський слід» у більшості терактів, яким запобігла СБУ на території України в минулому році.

Напередодні президент України привітав працівників Служби безпеки України з 24-ю річницею заснування відомства. На зустрічі з силовиками Порошенко відзначив їх внесок у безпеку держави, підкресливши, що в 2015 році СБУ відвернула понад двохсот терактів. При цьому він повідомив, що організатори більшості з них проходили підготовку в Російській Федерації, а саме в Бєлгородській та Ростовській областях РФ. Президент уточнив, що підготовлені в Росії терористи збиралися влаштувати теракти проти мирних українців у Львові, Харкові, Києві, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві та Одесі.

«Терористи поставили мету – залякати Україну, дестабілізувати ситуацію всередині країни, і це частина гібридної війни проти нас», – повідомив Порошенко.

Також він зазначив зміни в позитивну сторону в роботі СБУ, що відбулися за останній рік. З нагоди 24-ї річниці СБУ глава держави підвищив у званні керівника відомства Василя Грицака. Тепер він має звання генерала армії. Петро Порошенко високо оцінив діяльність Грицака і як голови Служби безпеки України, і як керівника Антитерористичного центру.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply