Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Петро Порошенко про кишені українців

Автор:

|

Лютий 09, 2019

|

Рубрика:

Петро Порошенко про кишені українців

У Києві у суботу, 9 лютого, відбувся Всеукраїнський громадський форум «Відкритий діалог» за участю чинного Президента України. Звертаючись до присутніх, він заявив: «Сьогодні, зараз офіційно починається моя передвиборча кампанія».

Фактично на форумі була виголошена програмна промова Петра Порошенка. Він називав такі мотиви, що спонукали вдруге висунути свою кандидатуру: «Щоб завершити побудову сильної держави, щоб підготувати Україну до вступу до ЄС і НАТО, щоб не дати популістам помножити на нуль все, що вимучили наші люди й наш народ». А стратегічними цілями на другу каденцію Глава держави вважає боротьбу з бідністю, підготовку України до вступу до ЄС та НАТО, забезпечення миру на вигідних для України умовах і відновлення територіальної цілісності країни. Не обійшлося і без згадок про Росію та особисто Володимира Путіна. А завершилися вони запевненням, що Україна не дозволить втрутитися у свої вибори.

І врешті, щодо головної мети Петро Порошенко наголосив: «Кожна людина, кожен українець має відчути власною кишенею, що найгірші випробування залишилися позаду, що країна йде вперед, що економіка розвивається».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply