Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Петро Порошенко показав військові квитки окупантів

Автор:

|

Вересень 20, 2017

|

Рубрика:

Петро Порошенко показав військові квитки окупантів

Це сталося у середу, 20 вересня, на відкритих дебатах високого рівня Ради Безпеки ООН «Реформи в сфері миротворчості ООН: імплементація та подальші кроки». У своєму виступі Президент України нагадав, що у 2014 році Росія розпочала збройну агресію проти України та окупувала частину її території. Він продемонстрував учасникам засідання (а завдяки телебаченню – усьому світові) посвідчення російських офіцерів і солдатів. «Російська мантра, що «нас там немає» не витримує жодної критики», – сказав Петро Порошенко.

Того ж дня Президент України  виступив на сесії Генеральної асамблеї ООН.  Він, зокрема, наголосив, що Росія продовжує поставляти зброю сепаратистам на Донбасі, а за три роки цієї війни загинули близько 10 тисяч осіб. Єдиний спосіб вирішити конфлікт, переконаний український лідер, –  здійснити повномасштабну миротворчу операцію ООН. Але при цьому Петро Порошенко чітко означив важливу умову: «У такій місії нема місця для представників агресора. Вони не можуть бути її частиною за визначенням».

Промовець торкнувся низки інших тем. Зокрема, йшлося про утиски кримських татар у анексованому Криму, звільнення українських заручників і політв’язнів та про жертви збитого малазійського «Боїнга», чия смерть – на совісті Росії. Також Петро Порошенко закликав ООН визнати Голодомор в Україні актом геноциду.

На четвер, 21 вересня, заплановано двосторонні переговори Глави Української держави з Президентом США Дональдом Трампом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply