Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Петро Порошенко поговорив про Антикорупційний суд

Автор:

|

Січень 19, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко поговорив про Антикорупційний суд

І не з ким-небудь, а з Президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером. Про те, що між двома політиками відбулася телефонна розмова, повідомляє 19 січня офіційний сайт Президента України.

Як сказано у тексті, під час спілкування обговорено прогрес в українських реформах. Однак питання Антикорупційного суду у повідомленні згадане окремо. Петро Порошенко наголосив, що цей орган має бути створений у відповідності до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеційської комісії. Досягнуто домовленості продовжити розмову під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Тим часом у Міжнародному валютному фонді (МВФ) продовжують наполягати на перегляді внесеного Президентом України у Верховну Раду законопроекту про Антикорупційний суд, пише 19 січня «Європейська правда», посилаючись на брифінг директора департаменту комунікацій цієї фінансової інституції Джеррі Райса.

Нагадаємо, що МВФ з цього приводу звернувся до голови Адміністрації Президента України Ігоря Райніна, однак це викликало гостро критичне реагування Банкової. Там дали зрозуміти, що не мають наміру змінювати законопроект.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply