Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Петро Порошенко подав до суду на корпорацію ВВС

Автор:

|

Вересень 21, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко подав до суду на корпорацію ВВС

У п’ятницю, 21  вересня, стало відомо, що Суд королівської лави Високого суду Англії та Уельсу надіслав на запит «Радіо Свобода» деталі позову. Він стосується статті, оприлюдненої BBC 23 травня 2018 року під заголовком «Юристу Трампа «Україна заплатила» за організацію зустрічі в Білому Домі».

У тексті журналіст твердить, що юрист чинного Президента Сполучених Штатів Майкл Коен отримав як мінімум 400 тисяч доларів за організацію зустрічі президента Петра Порошенка з Дональдом Трампом. Автор посилається на неназвані джерела у Києві. Пізніше Майкл Коен заперечив викладену інформацію.

Як стверджує сторона позивача, Петро Порошенко «зазнав серйозної репутаційної шкоди, пережив суттєвий стрес та збентеження», крім того, публікація завдала збитків не тільки іміджу Президента України, а й його репутації політика та підприємця.

Представники Петра Порошенка вимагають від суду зобов’язати BBC визнати зміст публікації неправдивим, утриматись від подальшого оприлюднення аналогічних матеріалів, компенсувати збитки, завдані наклепом, а також судові видатки. Інтереси позивача представляє британська юридична компанія «Atkins Thompson».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply