Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Петро Порошенко підписав «безвізовий» закон про електронне декларування

Автор:

|

Березень 16, 2016

|

Рубрика:

Петро Порошенко підписав «безвізовий» закон про електронне декларування

main

Глава Української держави Петро Порошенко під час зустрічі з представниками комісії для обрання членів Національного агентства з питань протидії корупції підписав «безвізовий» закон про електронне декларування. Документ є складовою пакета законів, прийняття яких необхідно для введення Європейським Союзом безвізового режиму для українського народу.

«У нинішньому році цей закон вступає в дію. Посадові особи будуть заповнювати декларації в цьому році. У вашій присутності я підписую цей закон», – заявив президент України. Він також зазначив, що всі закони і коригування, які входять до «безвізового пакету», є дуже  важливими для Української держави.

У свою чергу керівник представництва Європейського Союзу в Українській державі Ян Томбінський, який також перебував на зустрічі, привітав підписання закону, підкресливши, що до роботи з даним документом були залучені фахівці Європейської комісії.

Нагадаємо, 11 березня Порошенко і Юнкер обговорили подальші рухи для впровадження Європейським Союзом безвізового режиму для українського народу. Після цього Петро Порошенко попросив Верховну Раду прийняти закон про електронне декларування.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply