Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Петро Порошенко очолив антирейтинг кандидатів

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко очолив антирейтинг кандидатів

Інтернет-видання України у середу, 26  грудня, розповідають про підсумки нового дослідження соціологічної групи «Рейтинг». Зокрема, вони свідчать, що за чинного Президента України Петра Порошенка нізащо б не проголосували 50,3% тих громадян, що мають намір брати участь у виборах у березні 2019 року. Він очолив антирейтинг в усіх регіонах, окрім Львівщини, де найбільше усім не подобається Юрій Бойко.

На другому місці антирейтингу опинилася Юлія Тимошенко, хоча у неї показник далеко не настільки прикрий, як у Петра Порошенка. За очільницю партії «Батьківщина» за жодних обставин не проголосують 26,4% респондентів. Третім став лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко – 21,4%.

А якби парламентські вибори проводилися наступної неділі, то до Верховної Ради пройшло б 6 партій. В усіх областях, окрім Луганської, Донецької та Харківської, лідирує «Батьківщина», загалом набравши 21,7% голосів тих, хто визначився і піде на вибори. Партію «Слуга народу» готові підтримати 12,4%. Третім став Блок Петра Порошенка – 9,6%. Далі йдуть: «Опозиційний блок» – 9,5%, «Громадянська позиція» – 7,8% та Радикальна партія – 6,5%.

До слова, майже половина українців не бачить політичних лідерів, які могли б ефективно керувати країною.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply