Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Петро Порошенко назвав умови проведення виборів на Донбасі

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Петро Порошенко назвав умови проведення виборів на Донбасі

main

Петро Порошенко, який знаходиться в даний час з візитом у Сполучених Штатах, перерахував в ході свого виступу на організованому у Вашингтоні форумі “Боротьба, що триває”, три умови, після виконання яких на Донбасі можуть бути проведені місцеві вибори. Ці умови, на думку українського лідера, повинні будуть забезпечити прозорість та чесність виборчого процесу.

Президент України підкреслив, що його країна продовжує залишатися прихильником реалізації мінських домовленостей в повному обсязі. За його словами, ці домовленості є сьогодні єдиним варіантом для того, щоб врегулювати конфлікт на Донбасі мирним шляхом. Україна зацікавлена в розблокування політичного процесу і в проведенні в регіоні виборів.

Глава держави пояснив, що проведення на Донбасі виборів стане можливим лише при виконанні певних умов. Першою з них є виконання Російською Федерацією тих пунктів мінських домовленостей, які пов’язані з безпекою, а також припинення російською стороною словесних маніпуляцій щодо необхідності проведення в регіоні місцевих виборів відповідно до норм українського законодавства та міжнародних стандартів. Порошенко наголосив, що вибори на Донбасі повинні бути справедливими і вільними, і вони повинні пройти в повній відповідності з діючими стандартами ОБСЄ.

Другою умовою для проведення виборів на Донбасі президент України назвав розгортання у цьому регіоні міжнародної поліцейської місії ОБСЄ для забезпечення безпеки до виборів, під час їх проведення і після них. Нарешті, третя умова проведення виборів, озвученими українським президентом – це відновлення Україною контролю над держкордоном.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply