Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Петро Порошенко: «Ми точно будемо в ЄС»

Автор:

|

Січень 26, 2018

|

Рубрика:

Петро Порошенко: «Ми точно будемо в ЄС»

За участі Президента України 26 січня у Давосі за програмою 48-го Всесвітнього економічного форуму відбулася дискусія на інтерактивній сесії «Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?».

Звертаючись до присутніх, Петро Порошенко наголосив, що Європейський Союз, весь вільний світ повинні мати єдину стратегію та бути якомога більше об’єднаними на основі спільних цінностей. Він висловив упевненість, що попри успіхи популістів та євроскептиків у низці країн, все буде добре. А Україна у 2021 році з підтримкою Литви та Польщі буде мати перспективу членства у Євросоюзі. «Ми точно будемо в ЄС і ми європейська країна. Наша політика чітко скоординована з ЄС», – заявив Петро Порошенко.

Президент Польщі Анджей Дуда зауважив, що двері Євросоюзу мають залишатись відкритими для нових країн і саме політика відкритих дверей є одним із найбільш важливих елементів для доброго майбутнього європейської спільноти. Президент Литви Даля Грібаускайте зауважила, що після виборів у Росії можна передбачувано очікувати агресію та дестабілізацію, і наголосила: «Це те, з чим ми зіштовхнемося у цьому році. І ми знаємо, як відповісти».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply