Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Петро Порошенко йде на другий термін

Автор:

|

Січень 29, 2019

|

Рубрика:

Петро Порошенко йде на другий термін

Про це чинний глава держави оголосив у вівторок, 29 січня, у Києві під час Форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом». Звертаючись до присутніх Петро Порошенко сказав: «Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Разом ми переможемо».

Закордонні інтернет-видання наголошують, що назва форуму відсилає до подій столітньої давності, коли кілька десятків слабо озброєних студентів ціною власних життів зуміли зупинити наступ на Київ більшовицьких військ під командуванням Михайла Муравйова. Форум відкрився під партизанську пісню УПА, а на великому екрані з’явилися кадри з Донбасу.

На форум прибуло багато високопоставлених гостей. У їх числі – предстоятель Православної Церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній, екс-президент Віктор Ющенко і колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен. Петро Порошенко виступав на форумі першим. Поки він йшов до сцени, на екрані з’явилася фотографія нинішніх політичних лідерів України і Росії з написом «або Порошенко, або Путін».

Нагадаємо, що чергові вибори Президента України призначено на 31 березня, реєстрація кандидатів відбувається до 8 лютого (документи приймають до 3 лютого включно).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply