Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Петро Порошенко: дострокових парламентських виборів не буде

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

Петро Порошенко: дострокових парламентських виборів не буде

main

Президент України Петро Порошенко заявив, що дострокових парламентських виборів не буде, і пообіцяв, що урядова криза буде вирішена до кінця поточного місяця. Про це голова держави сказав під час брифінгу з лідером ЄС Дональдом Туском і керівником Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, який відбувся сьогодні в Брюсселі.

«Ми обговорили політичну кризу в Україні, і я сподіваюся, що до кінця місяця ми зуміємо знайти вірне політичне рішення. Але хочу заявити, що не буде дострокових парламентських виборів, а політична коаліція буде повноцінно працювати і нести відповідальність за свої вчинки», – сказав він.

Пропозицію Європейської комісії щодо лібералізації візового режиму між Європейським союзом і Україною може бути зроблено вже в квітні цього року, заявив під час брифінгу президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. Він запевнив, що у вирішенні цього питання зацікавлені всі сторони, і зазначив, що Україна вже впоралася з деякими з поставлених завдань.

Нагадаємо, трохи раніше голова уряду Арсеній Яценюк сказав, що готовий подати у відставку, якщо у Верховній Раді буде 226 голосів для призначення нового прем’єр-міністра України. Президент України Петро Порошенко проведе в Брюсселі зустріч з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply