Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Петро Димінський вже не має телеканалу

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Петро Димінський вже не має телеканалу

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (Нацрада) у четвер, 22 березня, задовольнила заяви, згідно з якими відомий львівський бізнесмен Петро Димінський вибув зі складу власників товариств з обмеженою відповідальністю ТРК «Міст ТБ» та ТРК «Нові комунікації», які володіють ліцензіями на мовлення телеканалу ZIK. З цього дня кінцевими бенефіціарами будуть його дружина Олена Димінська і доньки Жанна та Анастасія.

Нацрада також призначила позапланову виїзну перевірку за ліцензією ТРК «Нові комунікації». Підставою названо зафіксовані моніторингом ознаки порушення пункту 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. 20 лютого 2018 року (у День Героїв Небесної Сотні) та 1 березня 2018 року (у  День вшанування 75-х роковин із часу Корюківської трагедії) в ефірі телеканалу помічено відсутність поширення мінімум раз на дві години інформації про день пам’яті в ефірному часі до 07.00.

Нагадаємо, що колишнього народного депутата від «Нашої України» Петра Димінського підозрюють у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 31-річна Наталія Тріла. З 22 серпня 2017 року підозрюваний бізнесмен перебуває поза межами України. Раніше ЗМІ повідомляли, що Петрові Димінському зацікавлені особи пропонували «віддати телеканал в управління на 3 роки», однак він відповів відмовою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply