Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 4, 2021

Петро Димінський таки був за кермом у час аварії?

Автор:

|

Серпень 19, 2017

|

Рубрика:

Петро Димінський таки був за кермом у час аварії?

Вчора на це запитання офіційно дала відповідь поліція – «Ні!». А 19 серпня брат загиблої у дорожньо-транспортній пригоді (ДТП) молодої жінки через мережу Facebook твердить протилежне.

Нагадаємо, 18 серпня на трасі Львів-Краковець автомобіль Mercedes S 65 AMG з кортежу відомого львівського бізнесмена, власника ФК «Карпати» та телеканалу «Zік» Петра Димінського на високій швидкості протаранив легковик Opel Astra. Громадянка Наталія Тріла, що кермувала ним, загинула. Ввечері поліція поширила офіційне повідомлення про цю ДТП , з якого можна зробити висновок, що за кермом «мерседеса» перебував охоронець Петра Димінського.

А ось що написав брат покійної Степан Мацевко (цитуємо дослівно): «Близько 15.00 год. вона (Наталія Тріла – ред.) виїхала на своєму авто зі Львова в напрямку села Ямельня Яворівського району, де вона проживала. В дозволеному місці вона повернула ліворуч в сторону села. В цей час Мерседес моделі S-65 AMG (н/з АС0277ВР), яким керував Димінський, в супроводі позашляховика марки Lexus (н/з ВС0222СК), грубо порушивши ПДР, на великій швидкості в населеному пункті здійснив обгін у недозволеному місці. Внаслідок цього сталася страшна ДТП, в якій загинула моя сестра».

Степан Мацевко переконаний, що аварію спричинив саме Петро Димінський, який після цього пересів у «лексус» супроводу. А охоронець не міг бути до цього причетним, бо не мав жодної подряпини чи синця. Між тим удар був дуже сильний. «Мерседес» вилетів у кювет і врізався в дерево.

Брат загиблої висловлює свою віру у силу мережі Facebook і просить допомоги в усіх, хто володіє якоюсь інформацією з цього приводу.

Світлина: Наталія Тріла.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply